Publiczna Szkoła Podstawowa w  Miodnicy

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA

W MIODNICY

ŻEGNAMY KLASĘ VIII

Dnia 25 czerwca 2020 uczniowie klasy VIII, ich rodzice i nauczyciele spotkali się na uroczystości zakończenia nauki w szkole podstawowej. Spotkanie ,w tym wyjątkowym czasie, odbyło się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Na apelu Pani Dyrektor Anna Kuczak i wychowawca klasy Pan Mariusz Łosyk nagrodzili uczniów za zaangażowanie w życie szkoły i wielokrotne reprezentowanie szkoły konkursach, a rodzicom złożyli podziękowania za współpracę. Wręczono dyplomy i nagrody książkowe wyróżniającym się uczniom, listy gratulacyjne i podziękowania dla rodziców oraz upominki dla wszystkich uczniów. Szczególne podziękowania skierowano do Pani Edyty Gołąb, która przez wiele lat pełniła funkcję Przewodniczącej Rady Rodziców. Uczniowie klasy VII nie mogli osobiście wziąć udziału w uroczystości, ale przygotowali dla swoich koleżanek i kolegów niespodziankę w postaci filmu z życzeniami. Natomiast klasa VIII przedstawiła wszystkim prezentację, która przypomniała lata spędzone w naszej szkole. Było to bardzo wzruszające spotkanie.

Życzymy naszym absolwentom wielu sukcesów na dalszych etapach nauki!

25 czerwca 2020

Slajd1.PNG