23 czerwca 2023
Uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 2022/2023 w Publiczna Szkoła Podstawowa w Miodnicy właśnie za nami, a to oznacza również długo wyczekiwane przez naszych uczniów (i nie tylko) wakacje! Swoją obecnością - także w dniu dzisiejszym - zaszczycił nas Pan Leszek Ochrymczuk - Wójt Gminy Żagań, który wraz z Panem Krzysztof Bugajny, dyrektorem naszej szkoły skierowali do zebranych rodziców i uczniów słowo wieńczące edukacyjne zmagania w tym roku szkolnym zarazem życząc bezpiecznego wypoczynku i udanego czasu wolnego. Nie zabrakło również licznych podziękowań i miłej, podniosłej atmosfery, a także zasłużonych dyplomów i nagród. Ze swej strony życzymy Państwu i naszym uczniom spokojnego odpoczynku; tak abyśmy pełni werwy mogli wspólnie wrócić do podjęcia powakacyjnych wyzwań! Do zobaczenia!
 ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023