05 marca 2024
Konkurs Recytatorski w Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Miodnicy rozstrzygnięty - znamy nominowanych do etapu gminnego !

Przesłuchania w Szkolnym Konkursie Recytatorskim trwały wczoraj, a dziś poznaliśmy decyzje jury i tak w klasach:

- I-III nominowani do Gminnego Konkursu Recytatorskiego zostali: Mikołaj Lipiński, Wojciech Bukna oraz Zuzanna Racka;

- IV-VI (Lena Bukna, Amelia Lipińska, Aleksandra Ochrymczuk);

- VII-VIII (Jakub Furtak, Maciej Ochrymczuk) .

Wszystkim recytującym uczestnikom dziękujemy za podjęcie wyzwania nauczenia się wierszy oraz ich publicznej deklamacji !

Serdecznie dziękujemy też Paniom: Justynie Zawadzie, Mariannie Kalicińskiej, Joannie Pławskiej, Joannie Makać, Beacie Konarskiej, Dorocie Laskowskiej-Kabale, Annie Kuczak i Marcie Sikorze za współpracę w organizacji szkolnego etapu konkursu, a także pracę w jury; zaś wyłonionym dziś podopiecznym naszej placówki życzymy powodzenia na wyższych etapach konkursu recytatorskiego !

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO