30 listopada 2022
Szkolny hol stanowi tradycyjnie nie tylko miejsce, gdzie przebiegają przerwy międzylekcyjne, ale jest też przestrzenią wielu ważnych spotkań. Tak też było i tym razem, bowiem ogłoszone zostały przez Pana Krzysztof Bugajny - dyrektora naszej placówki - wyniki szkolnego konkursu "Kasztanobranie".

Uczniowie wszystkich klas wykazali się wielkim zaangażowaniem, którego efektem było wspólne uzbieranie ok. 700 kilogramów kasztanów! Pośród uczniowskiej społeczności największą wagą zebranych kasztanów mogła wykazać się grupa przedszkolna oraz klasy: V i VI.

Na uczniów czekały ponadto fantastyczne nagrody tj.: głośniki, puzzle i klocki oraz rzecz jasna nie mogło zabraknąć - owianych już wielką sławą - racuchów Pani Grażynki! Reasumując dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w konkurs i gratulujemy wygranych!

WYNIKI KONKURSU "KASZTANOBRANIE"