WYCIECZKA DO PARKU DINOZAURÓW

15 czerwca dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniowie klas I – III odwiedzili „Park Dinozaurów Nowiny Wielkie". Pani przewodniczka zaprosiła wszystkich na ścieżkę edukacyjną z czterdziestoma naturalnej wielkości modelami prehistorycznych gadów. Podczas spaceru dzieci odbyły  podróż w czasie przez okresy geologiczne pokazujące jak rozwijało się życie na Ziemi. Cofnęły się  o setki milionów lat do czasów pierwszych płazów i ogromnych ważek, zobaczyły jak wyglądały pierwsze ssaki i stanęły oko w oko z dinozaurami - największymi zwierzętami, jakie kiedykolwiek żyły na Ziemi. Wycieczka w prehistorię była na pewno niezapomnianym przeżyciem i dostarczyła wszystkim wielu wrażeń. Miło spędzając czas dzieci mogły się tutaj wiele nauczyć i dowiedzieć o ewolucji życia na naszej planecie.

15 czerwca 2018