06 grudnia 2023
Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Miodnicy na mikołajkowej wycieczce w Zielonej Górze!

Dzieci z Oddziału Przedszkolnego oraz klas I-III z zainteresowaniem zobaczyły spektakl "Niebieski Piesek" w Lubuski Teatr, którym były rzeczywiście zachwycone.

Ponadto podopieczni bawili się na Sala Zabaw Arek, gdzie spotkali samego Mikołaja, który miał dla wszystkich prezenty!

Pośród wydarzeń nie mogło zabraknąć również wizyty w McDonald's; tak wyczekiwanej przez najmłodszych.

Równolegle na drugiej wycieczce przebywały klasy: IV-VII, które pojechały do kina Focus Mall Cinema City.

Opiekę nad dziećmi sprawowały Panie nauczycielki: Justyna Zawada (kierownik wycieczki), Marianna Kalicińska, Joanna Makać, Joanna Pławska, Krystyna Jankowiak oraz Ewa Furtak. Opiekunami drugiej wycieczki byli nauczyciele: Iwona Michalska (kierownik wycieczki), Magdalena Doruch oraz Mariusz Łosyk. Dziękujemy!

WYCIECZKA