06 grudnia 2022
Drugiego grudnia miała miejsce wycieczka do Zielonej Góry w ramach projektu "Poznaj Polskę", o którym pisaliśmy niedawno przy okazji wycieczki do Warszawy.
 
W wycieczce tej uczestniczyły dzieci z oddziału przedszkolnego oraz częściowo uczniowie klas: I, II, III, IV, V, VI, VIII. W jej trakcie zwiedzane było Lubuskie Muzeum Wojskowe w Zielonej Górze z/s w Drzonowie, co prezentuje bogata relacja zdjęciowa poniżej, a później rzecz jasna nie mogło zabraknąć odwiedzin McDonald's w ramach posiłku. Następnie, po krótkim odpoczynku przyszedł czas na Muzeum Ziemi Lubuskiej w Zielonej Górze, gdzie przewodnicy zapoznali uczniów z historią miasta "Winnego Grodu", a także z historią samych jego mieszkańców, którzy przybyli do miasta po II wojnie światowej z wielu różnych stron.
 
To jednak nie był koniec przygód, bowiem na uczniów czekało jeszcze zabawowe szaleństwo w Sala Zabaw Arek! Dziękujemy wszystkim organizatorom wydarzenia, w tym opiekunom-wychowawcom, tj.: Pani Jolancie Jaworskiej, Pani Patrycji Skowronek-Jurkiewicz, Pani Joannie Makać, Pani Mariannie Kalicińskiej i Pani Joannie Pławskiej, które - tak jak i same dzieci - zmęczone ale szczęśliwe wróciły bezpiecznie do domu.

 

WYCIECZKA

Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Miodnicy

68 - 111 Miodnica 54

tel. 68 377 14 29

email: pspmiodnica@gmail.com

administrator: khamrol85@gmail.com

 

Copyright © 2015 - 2024 MIODNICA