13 czerwca 2017

Dzieci z oddziału przedszkolnego w składzie: Jakub Bukna, Olivier Pławski, Jakub Furtak i Filip Janicki uczestniczyły w 14 Gminnych Spotkaniach Oddziałów Przedszkolnych w Bożnowie pod hasłem " Wesoła Szkoła - Bezpiecznie Wakacje". Przedszkolaków przygotowała Pani Alina Frankiewicz. Po zaprezentowaniu wierszy i piosenek o tematyce wakacyjnej dzieci przystąpiły do turnieju wiedzy o zasadach bezpiecznego spędzania czasu wolnego, sprawdzały znajomość podstawowych zasad i znaków w ruchu drogowym oraz propagowały bezpieczne i ciekawe gry i zabawy. Po podsumowaniu okazało się, że wszystkie dzieci zdobyły maksymalną liczbę punktów i wykazały się bardzo dobrą znajomością poruszanych zagadnień. Z przedszkolakami spotkała się też pani pielęgniarka, która uwrażliwiała  przedszkolaków na właściwe korzystanie z uroków lata. Na koniec spotkania dzieci otrzymały drobne upominki, dyplom dla drużyny i słodki poczęstunek.

Beata Konarska

WESOŁA SZKOŁA - BEZPIECZNE WAKACJE