25 czerwca 2021

Dzisiaj dzień zakończenia roku szklonego 2020/2021. Po raz ostatni w tym roku szkolnym zabrzmiał dzwonek. Uroczystość zaszczycili swoją obecnością zaproszeni goście: Wójt Gminy Żagań Pan Leszek Ochrymczuk, Pani Sekretarz Danuta Michalak, Pani Skarbnik Agnieszka Kosińska oraz Pani Inspektor Oświaty Marta Ratajewska, którzy podziękowali Pani Dyrektor Annie Kuczak za wieloletnią współpracę. Pani Dyrektor także skierowała do Szanownych Gości ciepłe i życzliwe podziękowania za lata wspólnej pracy. Po przemówieniach przyszedł czas na uhonorowanie nagrodami Liderów Nauki w klasach I – III oraz wręczenie nagród i świadectw z wyróżnieniem tym uczniom, którzy osiągnęli w tym roku wysokie wyniki w klasach IV- VIII:

• w klasie I: Lena Bukna, Amelia Lipińska,
  • w  klasie II: Wiktoria Białek, Wiktoria Dec, Barbara Drozdek, Róża Gąska, Sara Grabowska,
  • w klasie III: Filip Janicki, Aleksandra Ochrymczuk.
  • w klasie IV: Jakub Furtak, Dominik Nowak, Maciej Ochrymczuk, Olivier Pławski,
  • w klasie VI: Antoni Grabowski, Julia Janicka, Martyna Jeżak, Karolina Oleksy, Lena Sowińska,
  • w klasie VIII: Oliwia Chudoń, Zuzanna Kasprzyk.

Gratulujemy!

Na zakończenie uroczystego apelu życzenia i kwiaty na ręce Pani Dyrektor złożył Samorząd Uczniowski.

Życzymy wszystkim udanych, słonecznych i bezpiecznych wakacji!

WAKACJE !!!