22 czerwca 2018

W ostatnim dniu roku szkolnego 2017/2018 powitaliśmy wszystkich przybyłych uczniów i rodziców na uroczystym apelu. Zgodnie z tradycją wręczone zostały nagrody dla „Liderów Nauki” za bardzo dobre wyniki w nauce oraz dyplomy i nagrody rzeczowe za 100% frekwencję. Pan Leszek Ochymczuk dla najlepszych ufundował nagrody, które przekazał na apelu.

Liderzy Nauki w kl. I-III:

Klasa I: Jakub Furtak, Maciej Ochrymczuk, Olivier Pławski.

Klasa III: Antoni Grabowski, Julia Janicka, Martyna Jeżak, Lana Sowińska.

Promocja z wyróżnieniem kl. IV-VII:

Agata Bartosińska 5,00, wzorowe zachowanie,

Oliwia Chudoń  4,82, wzorowe zachowanie,

Maria Erdman   4,82, wzorowe zachowanie,

Zuzanna Kasprzyk 4,82, wzorowe zachowanie.

Julia Chabiniak 5,00, wzorowe zachowanie,

Michał Furtak 5,36, wzorowe zachowanie,

Julia Gołąb 5,27, wzorowe zachowanie.

Frekwencja 100%:

Klasa I (II półrocze): Wojciech Buganik, Dominik Nowak,

Klasa IV: (II półrocze) Zofia Jaworska,

Klasa V: (roczna) Bartosz Kacprzyk,

Klasa VI: (roczna) Kacper Pawlak,  (II półrocze) Piotr Osadczuk.

Agata Bartosińska, która jest uczennicą klasy V, za najlepszy wynik w szkole w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”  otrzymała nagrodę książkową ufundowaną przez organizatora. Na uroczystość przybyła Pani Sekretarz Gminy Żagań Danuta Michalak, aby pożegnać i podziękować za lata współpracy Pani Grażynie Kwiro, która w tym roku w przechodzi na emeryturę. Takie podziękowania złożyła  na ręce naszej emerytki także dyrektor szkoły Pani Anna Kuczak. Następnie Pani Dyrektor podziękowała wszystkim za współpracę i życzyła ciekawych, słonecznych oraz przede wszystkim bezpiecznych wakacji. Na koniec otrzymała podziękowania za wspólną pracę w roku szkolnym 2017/2018 od przedstawicieli Rady Rodziców.Po uroczystym apelu uczniowie z rodzicami i wychowawcami udali się do klas na wręczenie świadectw, a następnie na zasłużony wakacyjny odpoczynek.

WAKACJE!