30 września 2023
Polski Związek Łowiecki w Zielonej Górze zaprosił w ubiegłym miesiącu do uczestnictwa w konkursie plastycznym pt. "W zgodzie z przyrodą". Patronat honorowy nad tym konkursem objął Pan Andrzej Katarzyniec -Burmistrz Miasta Żagań.

Niedawno miało miejsce rozstrzygnięcie niniejszego konkursu plastycznego, bowiem uczniowie Publiczna Szkoła Podstawowa w Miodnicy również wzięli w nim swój udział.

Na laureatów czekały nagrody ufundowane przez Koło Łowieckie "JELEŃ" Żagań. Zwycięzcami etapu szkolnego zostali: miejsce I - Nina Kipa; miejsce II - Róża Gąska; miejsce III - Wojtek Urszulak. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom.

Ponadto w dniu dzisiejszym odbyła się w Żagański Pałac Kultury "Gala Finałowa Konkursu Plastycznego - W zgodzie z przyrodą”, na której ponownie zostały nagrodzone prace Niny Kipy, a także Bartosza Sowińskiego z klasy I! Gratulacje!

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNEGO