Copyright © 2015 - 2022 PSP MIODNICA

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA

W MIODNICY

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023 W PSP W MIODNICY

W czwartek 1 września w holu budynku szkoły odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023.

Apel rozpoczął się wspólnym odśpiewaniem hymnu Rzeczypospolitej Polskiej. Następnie Pan Dyrektor Krzysztof Bugajny powitał wszystkich zgromadzonych; w sposób szczególny zaś rodziców i dzieci rozpoczynające naukę.

W dalszej kolejności przedstawieni zostali wychowawcy i nauczyciele poszczególnych klas szkolnych. Pan Dyrektor przedstawił również kwestię wyzwań dotyczących bezpieczeństwa, a związanych z robotami budowlanymi dotyczącymi remontu drogi wojewódzkiej nr. 295, które przebiegają w pobliżu szkoły, w Miodnicy. Przybliżając szczegóły tego zagadnienia głos zabrał również Wójt Gminy Żagań Pan Leszek Ochrymczuk; zarazem życząc wszystkim sukcesów w nowym roku szkolnym.

Ostatecznie, już po zakończeniu oficjalnego spotkania uczniowie udali się do swoich gabinetów szkolnych, by spotkać się ze swymi wychowawcami.

W dniu jutrzejszym zaplanowana jest także Msza Święta - w kościele, w Miodnicy - inaugurująca nowy rok szkolny, pod przewodnictwem Księdza Proboszcza Jarosława Paprockiego.

01 września 2022