02 września 2021

W środę 1 września cała społeczność PSP w Miodnicy zgromadziła się na wewnętrznym dziedzińcu szkoły, by oficjalnie rozpocząć nowy rok szkolny 2021/2022. Podczas spotkania Wójt Gminy Żagań Leszek Ochrymczuk przedstawił Pana Krzysztofa Bugajnego, który przez najbliższy rok będzie pełnił obowiązki dyrektora PSP w Miodnicy. Nowy dyrektor zwrócił się do całej społeczności szkolnej, szczególnie witając pierwszoklasistów i ósmoklasistów, a także wszystkich przybyłych na spotkanie rodziców, wyrażając nadzieję na dobrą współpracę.  Przewodnicząca Rady Rodziców, Pani Agnieszka Ochrymczuk, w imieniu wszystkich rodziców podziękowała poprzedniej dyrektor, Pani Annie Kuczak, za wieloletnią pracę na rzecz szkoły i uczniów oraz powitała Pana Krzysztofa Bugajnego. Wszyscy życzyli sobie, aby w rozpoczynającym się roku szkolnym nauka odbywała się wyłącznie stacjonarnie.  Po zakończeniu oficjalnego spotkania uczniowie poszczególnych oddziałów spotkali się z wychowawcami w klasach.

Ponadto w czwartek 2 września na zaproszenie Księdza Proboszcza Jarosława Paprockiego uczniowie, nauczyciele wraz z dyrektorem oraz rodzice wzięli udział we mszy świętej w kościele w Miodnicy.

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022 W PSP MIODNICY