08 września 2022

Nim jednak dzieci bezpiecznie i beztrosko mogły zasiąść do przedszkolnych zabaw część personelu szkoły - w okresie wakacyjnym - z zaangażowaniem wykonała prace remontowe tuż przed aktualnym rokiem szkolnym.

Niniejszym zatem serdeczne podziękowania należą się przede wszystkim Panu Dyrektorowi Krzysztofowi Bugajnemu, który koordynując akcją w szkole - a zarazem nie mogąc doczekać się powrotu dzieci z wakacyjnych wojaży - sam zakasał rękawy uczestnicząc aktywnie w pracach, których gruntowny zakres ukazują poniższe zdjęcia.

W sposób szczególny podziękowania kierujemy również dla firmy Remontownia Pana Damiana Erdmana za istotną i wprost nieocenioną pomoc w całości przeprowadzanych prac.

Wszystkim obecnym wówczas, którzy dołożyli choćby cegiełkę do finalnego efektu, a więc Paniom: Dorocie Deptule, Grażynie Góral, Jolancie Buknie, Natalii Dopierale, Emilii Czuchnowskiej, Angelice Dopierale, Ewie Furtak, a także Panu Markowi Kwiro oraz mężowi Pani wychowawczyni oddziału przedszkolnego Patrycji Skowronek serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i energię, dzięki którym dziś na twarzach dzieci gościć może bezbrzeżna radość!

Z relacji wychowawczyni oddziału przedszkolnego w PSP Miodnica Pani Patrycji Skowronek-Jurkiewicz:

"Przedszkolaki korzystają z nowo wyremontowanej sali zabaw.

Dziś zabawy oddechowe z wykorzystaniem piórek na nowym dywanie.

Widać wielkie uśmiechy na buziach dzieci."

REMONT I ODDANIE DO UŻYTKU NOWEJ SALI ZABAW