19 czerwca 2019

Przed nami wakacje, za nami rok wytężonej pracy. Dziś, w ostatnim dniu roku szkolnego 2018 /2019, na uroczystym apelu spotkali się wszyscy uczniowie z rodzinami oraz nauczyciele. Pani Dyrektor Anna Kuczak powitała wszystkich zgromadzonych, podziękowała za współpracę i życzyła radosnego, bezpiecznego wypoczynku na wakacjach. Następnie nagrodzeni zostali Ci uczniowie, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce i zachowaniu lub wysoką frekwencję. W tym roku szkolnym tytuł wzorowego ucznia otrzymali:

Klasa I:

Filip Janicki, Aleksandra Ochrymczuk,

Klasa II:

Jakub Bukna, Jakub Furtak, Maciej Ochrymczuk,

Klasa IV:

Antoni Grabowski - 5,54, zachowanie wzorowe, Lena Sowińska - 5,54, zachowanie wzorowe, Julia Janicka - 5,27, zachowanie wzorowe, Martyna Jeżak - 5,0, zachowanie wzorowe, Martyna Garnek - 4,81, zachowanie wzorowe,

Klasa VI:

Agata Bartosińska - 5,18, zachowanie wzorowe, Zuzanna Kasprzyk - 4,91, zachowanie wzorowe, Oliwia Chudoń - 4,82, zachowanie wzorowe, Maria Erdman - 4,82, zachowanie wzorowe,

Klasa VII:

Michał Furtak - 5,14, zachowanie wzorowe, Julia Gołąb - 5,0, zachowanie wzorowe, Julia Chabiniak - 4,93, zachowanie wzorowe.

100% frekwencji II półrocze:

Jakub Furtak – klasa II, Maciej Ochrymczuk – klasa II,  Natalia Noga – klasa V, Zuzanna Kasprzyk – klasa VI, Michał Furtak – klasa VII.

Pan Stanisław Kwiatkowski wręczył karty rowerowe uczniom, którzy spełnili wszystkie wymagania. Byli to: Martyna Garnek, Kacper Jurga, Jakub Ślebioda, Jakub Wardyn, Dominik Czuchnowski, Szymon Majerski.

Na apelu pożegnaliśmy Pana Stanisława Kwiatkowskiego – nauczyciela wychowania fizycznego i techniki, który w tym roku przechodzi na emeryturę. Pani dyrektor Anna Kuczak oraz wójt Gminy Żagań Pan Leszek Ochrymczuk podziękowali za wieloletnią współpracę.

Na zakończenie głos zabrała Pani Edyta Gołąb - przewodnicząca Rady Rodziców, składając podziękowania pani Dyrektor.

Po apelu wszyscy rozeszli się do swoich klas, aby w uroczystym nastroju otrzymać świadectwa.

Wszystkim gratulujemy sukcesów oraz życzymy bezpiecznych i słonecznych wakacji!

PRZED NAMI WAKACJE...