14 czerwca 2019

Dnia 14 czerwca 2019 w bardzo uroczystej atmosferze odbyło się pożegnanie uczniów klasy VIII, którzy ukończyli w tym roku szkolnym szkołę podstawową. Dla tej młodzieży zakończył się pewien etap w ich życiu. Od tej chwili czekają ich nowe wyzwania. Na uroczystość przybyli rodzice, opiekunowie absolwentów, a także ks. proboszcz Jarosław Paprocki. Uroczysta akademia rozpoczęła się od przemówienia dyrektor Pani Anny Kuczak, która pogratulowała uczniom oraz ich rodzicom promocji i ukończenia szkoły podstawowej, podziękowała za trud, zaangażowanie oraz godne reprezentowanie swojej szkoły. Uczniowie, którzy wielokrotnie reprezentowali szkołę w konkursach, zawodach sportowych, działali na rzecz Samorządu Uczniowskiego lub ustanowili rekordy sportowe szkoły zostali nagrodzeni dyplomami, nagrodami książkowymi oraz pucharami za swoje osiągnięcia. Wychowawczyni Pani Agnieszka Jeż - Hamrol wręczyła świadectwa nauki religii w szkole podstawowej. Każdy otrzymał jako miła pamiątkę tableau swojej klasy. Podziękowania za trud wychowania oraz za wieloletnią współpracę złożono także na ręce rodziców uczniów klasy VIII. Następnym ważnym momentem było uroczyste ślubowanie absolwentów naszej szkoły, po którym odbyła się część artystyczna przygotowana przez uczniów klasy VIII z wychowawczynią Panią Agnieszką Jeż – Hamrol. Było to bardzo humorystyczne wykonanie, pełne wspomnień, refleksji, ciekawych scenek z życia uczniów i nauczycieli oraz piosenek. Młodzież pożegnała się ze szkołą wzruszającym przemówieniem. Nie zabrakło także chwil pożegnania najstarszego rocznika przez uczniów klas młodszych. Po zakończeniu uroczystości uczniowie klasy VIII udali się do swojej klasy na spotkanie z wychowawczynią, nauczycielami, ks. proboszczem i rodzicami.

POŻEGNANIE UCZNIÓW KLASY VIII