22 czerwca 2021

Koniec roku szkolnego 2020/2021, to czas podsumowań. W tym roku uczniami z klas IV - VIII z wysokimi wynikami są:

• w klasie IV: Jakub Furtak, Dominik Nowak, Maciej Ochrymczuk, Olivier Pławski,

• w klasie VI: Antoni Grabowski, Julia Janicka, Martyna Jeżak, Karolina Oleksy, Lena Sowińska,

• w klasie VIII: Oliwia Chudoń, Zuzanna Kasprzyk.

Wszyscy wymienieni uczniowie otrzymali również Stypendia Motywacyjne Wójta Gminy Żagań.

Wychowawca klasy III wyłonił zwycięzców w konkursach:

• "Mistrz liczenia": I miejsce - Filip Janicki, II miejsce - Aleksandra Ochrymczuk, III miejsce - Damian Dopierała

• "Mistrz ortografii": I miejsce - Aleksandra Ochrymczuk, II miejsce - Filip Janicki, III miejsce - Oliwia Świątkowska.

Pani Dorota Dobias wyłoniła wśród przedszkolaków i drugoklasistów Wzorowych Czytelników Szkolnej Biblioteki oraz nagrodziła uczennicę klasy II - Barbarę Drozdek w konkursie czytelniczym "Między Kartkami".

PODSUMOWANIE PRACY W ROKU SZKOLNYM 2020/2021