26 października 2022
W ostatnią, październikową środę w Publicznej Szkole Podstawowej w Miodnicy odbyła się niezwykła uroczystość, jaką było tzw. "pasowanie na ucznia", a więc ślubowanie klas pierwszych.

Jest to uroczyste wejście pierwszaków w życie szkolne powiązane z zapoznaniem z prawami i obowiązkami ucznia oraz ich podjęciem.

W klasie I wychowawczynią jest Pani Jolanta Jaworska, a uczniami, którzy dziś ślubowali są: Aleksander Erdman, Zoe Kozak, Wiktor Markowicz, Aleksandra Nowak, Hanna Nowak, Nadia Próchniak, Aleksandra Sowińska, Cezary Stryjak oraz Wojciech Urszulak.

Dziękujemy również Pani Joli oraz Pani Joannie Makać za przygotowanie tak wspaniałej uroczystości! Mimo wszystko największe brawa należą się dziś jednak Pierwszakom!

PASOWANIE NA UCZNIA