PASOWANIE NA UCZNIA

W środę, 28  października odbyła się uroczystość Pasowania Na Ucznia. Pierwszoklasiści w obecności Dyrekcji Szkoły oraz rodziców zaprezentowali krótki program artystyczny, w którym zdali pierwszy egzamin na ucznia. Śpiewająco odpowiadali na pytania dotyczące przyborów szkolnych oraz wykazali się znajomością zasad bezpiecznego poruszania się na drogach. W obecności wszystkich zebranych gości pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie. Dyrektor Anna Kuczak dokonała aktu pasowania na uczniów szkoły.

Na zakończenie klasa I przyjęła życzenia od dyrektora, wychowawcy klasy oraz rodziców. Uczniowie otrzymali dyplomy i drobne upominki.  Dopełnieniem uroczystości był pokaz tańca przygotowany przez pierwszoklasistów.

Do grona społeczności szkolnej wstąpili: Lena Bukna, Amelia Lipińska, Krystian Orłowski.

Justyna Zawada

28 października 2020