05 czerwca 2023
„Ruch jest zdrowy i dla ciała, i dla głowy”, z czego to dobrze zdaje sobie sprawę pedagog naszej placówki Pan Mariusz Łosyk, dzięki którego zaangażowaniu w Dniu Dziecka uczniowie Publiczna Szkoła Podstawowa w Miodnicy uczestniczyli w - tak dosłownie, jak w przenośni - gorącej Olimpiadzie Szkolnej, podczas której rywalizowali ze sobą w różnorodnych dyscyplinach sportowych zdrowo walcząc o laur zwycięstwa!
W przeprowadzeniu sportowych zajęć pomagała większość pedagogów naszej szkoły, zaś sportowe zmagania zainaugurował Pan dyrektor Krzysztof Bugajny, życząc wszystkim pięknego uczestnictwa w zdrowej rywalizacji, a także gry fair play w trakcie meczu piłkarskiego, podsumowującego całokształt wydarzenia. Ostatecznie na wszystkich uczestników czekały zasłużone lody będące niespodzianką od Rady Rodziców.
Wszystkim zaangażowanym, a nade wszystko Uczestnikom gratulujemy osiągów i dyplomów uzyskanych - od wychowawcy wychowania fizycznego - w dniu dzisiejszym, w kontekście różnorodnych konkurencji olimpijskich (oficjalne zestawienia wyników zostaną umieszczone w tym tygodniu na szkolnej witrynie: https://www.pspmiodnica.edu.pl )!
OLIMPIADA SZKOLNA