NOC EKSPERYMENTÓW

Z 20 na 21 października 2017 r. uczniowie z klas V - VII mogli spędzić noc w szkole. Tym razem nocowanie odbyło się pod hasłem „Noc eksperymentów”. Spotkanie rozpoczęła kolacja przy ognisku - pieczenie kiełbasek i ziemniaków oraz towarzyski mecz piłki nożnej przy świetle okolicznych latarni. Po powrocie do szkoły uczniowie w grupach bawili się eksperymentując. Wszystkie doświadczenia (ciecz nienewtonowska, kompas z igły, kolorowe wulkany, tęczowa kapusta, elektryczny snopek) mogli wykonać też w domu (pod okiem rodziców), ponieważ wystarczyły do tego produkty znajdujące się w każdej kuchni. Następnymi atrakcjami były rozgrywki w piłkę nożną na sali gimnastycznej oraz nocne oglądanie filmów. Wszyscy bawili się prawie do rana.

21 października 2017