23 czerwca 2017

Ostatni dzień roku szkolnego 2016/2017. Zabrzmiał ostatni dzwonek. Po raz ostatni przed wakacjami spotkali się w szkole rodzice, dzieci, nauczyciele. Na uroczystym apelu Pani Dyrekor Anna Kuczak podsumowała cały rok pracy dziękując wszystkim, którzy wsparli nas swoim zaangażowaniem i pomocą.
Wręczyła najlepszym uczniom klasy II - Liderom Nauki dyplomy i nagrody książkowe, a w klasach IV -VI świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe. Wyróżnieni uczniowie: Antoni Grabowski kl. II, Julia Janicka kl. II, Martyna Jeżak kl. II, Lena Sowińska kl. II, Agata Bartosińska kl. IV, Maria Erdman kl. IV, Julia Chabiniak kl. V, Michał Furtak kl. V, Julia Gołąb kl. V i Tomasz Kasprzyk kl. VI. Pan radny Leszek Ochrymczuk dla najlepszych uczniów klas IV-VI ufundował i wręczył na apelu nagrody rzeczowe.
Dyplomy otrzymali również uczniowie ze 100% frekwencją w II półroczu roku szkolnego 2016/2017: Martyna Jeżak kl. II, Zuzanna Kasprzyk kl. IV, Kornela Majewska kl. IV, Patryk Grześkowiak kl. VI, a Karol Kucharski z kl. III otrzymał dyplom i nagrodę rzeczową za 100% frekwencję w ciągu całego roku szkolnego.

Nagrodę książkową ufundowaną przez organizatorów Międzynarodowego Konkursu "Kangur Matematyczny" oraz dyplomy dla zwycięzców w szkole w poszczególnych kategoriach otrzymali: Krystian Tomaszewski w kategorii MALUCH kl. IV i Tomasz Kasprzyk w kategorii BENIAMIN kl. VI.
Także przedszkolaki zostali nagrodzeni za swoją pracę medalami i dyplomami "Przedszkolaka Na Medal": Jakub Bukna, Jakub Furtak, Filip Janicki, Olivier Pławski, Julia Rośleń.
W osiągnięciach sportowych uhonorowani dyplomami i pucharami zostali: Tomasz Kasprzyk z kl. VI za rekord szkoły w skoku dosiężnym oraz Mateusz Kucharski z kl. VI za rekord szkoły w teście zwinnościowym.

Gratulujemy sukcesów!

Na zakończenie uroczystości Samorząd Uczniowski podziękował bukietem kwiatów nauczycielom i pracownikom szkoły za codzienny trud, za okazane serce, a wszytkim życzył na nadchodzące wakacje wielu radosnych i pięknych chwil, wspaniałej, słonecznej pogody, ciekawych przygód, niezapomnianych wypraw i bezpiecznego wypoczynku!

NIECH ŻYJĄ WAKACJE!