06 września 2023
Tuż przed pierwszymi lekcjami społeczność Publiczna Szkoła Podstawowa w Miodnicy zgromadziła się na porannej Mszy Świętej celebrowanej przez Księdza Proboszcza Jarosława Paprockiego.

Prezbiter skierował do nas słowa pokrzepienia i zachęty, abyśmy pomimo trudności charakterystycznych dla procesów: nauczania i uczenia się śmiało kroczyli do przodu i bez zrażania się z nadzieją patrzyli w przyszłość.

Przed Eucharystią mieliśmy również możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania. Dziękujemy za udział wszystkim - najmłodszym i najstarszym - uczestniczącym w śpiewie pieśni, jak też służbie liturgicznej Ołtarza (Allan Myszka, Adrian Perczyński, Jakub Furtak) oraz służbie liturgicznej stołu Słowa Bożego (Maciej Ochrymczuk, Lena Bukna, Amelia Lipińska) za zaangażowanie.

MSZA ŚWIĘTA