06 grudnia 2022

Do PSP w Miodnicy zawitał dziś wprost z Laponii - mający nie tylko długą brodę ale i drogę - św. Mikołaj. Jegomość ów miał ze sobą pomocników i wory prezentów przede wszystkim dla uczniów, ale także ich wychowawców. Wcześniej jednak poszczególne klasy miały możliwość świątecznego udekorowania swych gabinetów, a później odbyła się także projekcja filmu: "Kevin sam w domu", lecz zdaje się że to wata cukrowa, popcorn, a przede wszystkim turniej piłki koszykowej poprzedzony obiadem przyniosły wszystkim najwięcej emocji. Większość niespodzianek została uwidoczniona na załączonych zdjęciach. W tym miejscu chcielibyśmy podziękować sponsorom i organizatorom wydarzenia, a zatem: Św. Mikołajowi, Panu Dyrektorowi Krzysztof Bugajny, Radzie Rodziców naszej placówki, wszystkim wychowawcom oraz rzecz jasna uczniom od najmłodszych do najstarszych, którzy uświetnili swą obecnością w czerwonych czapeczkach całość wydarzenia!

MIKOŁAJKI 2022