17 września 2021

Międzynarodowy Dzień Kropki, to święto kreatywności, odwagi i zabawy, które obchodzimy 15 września. Tego dnia w naszej szkole powstały wyjątkowe i niepowtarzalne dzieła sztuki. Młodsze dzieci spędzały czas na świeżym powietrzu bawiąc się m.in. chustą animacyjną Klanza, na języku polskim w klasie IV było kodowanie alfabetem Braille’a oraz wymyślanie krótkich rymowanek na swój temat (wierszowane przedstawianie się), na wychowaniu fizycznym gra w twistera, na matematyce w klasach V- VIII trening logicznego myślenia – zabawa „mosty”. Obchody International Dot Day to wspaniały czas do porozmawiania z dziećmi na temat ich talentów i zaprezentowania ich światu, bo każdy z nas ma w sobie jakiś ukryty talent.

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI