25 marca 2023
Lubuski Konkurs Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym obejmuje w swym zakresie zagadnienia BRD dotyczące ruchu rowerzystów i pieszych, a przeznaczony jest dla klas starszych szkół podstawowych. Reprezentanci Publiczna Szkoła Podstawowa w Miodnicy 23 marca również wzięli udział w jego rejonowym etapie, a byli to: Jakub Furtak (kl. VI), Karolina Oleksy (kl. VIII), Lena Sowińska (kl. VIII) i Martyna Jeżak (kl. VIII).
Przewodniczącym niniejszego etapu konkursu był Pan Komendant Straż Miejska Żagań Roman Kuczak, zaś w Komisji zasiadała Pani Dorota Trela będąca przedstawicielem Urząd Miasta Żagań, a także Pan Zbigniew Białkowski, nauczyciel Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu. Uczestnicy konkursu musieli odpowiedzieć na blisko 60 pytań, po czym karty zostały zapakowane w koperty, by następnie przebyć drogę do Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim.
Tymczasem - trzymając kciuki za naszych uczniów - oczekujemy wyników aktualnego etapu konkursu i życzymy naszej czwórce konkursowiczów powodzenia! Dziękujemy także pedagogom naszej placówki odpowiedzialnym za przygotowanie i opiekę nad uczniami biorącymi udział w konkursie.
LUBUSKI KONKURS BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM