24 lutego 2023
Z nieskrywaną przyjemnością Pan dyrektor Publiczna Szkoła Podstawowa w Miodnicy Krzysztof Bugajny ma zaszczyt zaprosić wszystkich uczniów szkół podstawowych znajdujących się na terenie Gminy Żagań na organizowany przez #RCAK (a dokładniej: Program Promocji Twórczości Dzieci i Młodzieży „PRO ARTE”) oraz współorganizowany przez naszą placówkę - przy tradycyjnej już współpracy i wsparciu Gmina Wiejska Żagań - #GminnyKonkursRecytatorski!
 
Już 13 marca tego roku będą miały miejsce gminne prezentacje, które odbędą się w sali posiedzeń Urzędu Gminy Żagań na ulicy Armii Krajowej 9, w Żaganiu. Dla wszystkich pragnących wziąć udział w niniejszym wydarzeniu podajemy bezpośrednie odnośniki do dokumentacji konkursowej znajdującej się na witrynie naszej placówki, a zatem: regulaminu dotyczącego zasad organizacyjnych eliminacji gminnych ( http://bitly.pl/gVP6r ); regulaminu Regionalne Centrum Animacji Kultury dla wieloetapowego Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego 2023 ( http://bitly.pl/LT9Jv ) oraz skrótowego wyciągu zeń ( http://bitly.pl/pKapi ); a także do karty zgłoszeniowej ( http://bitly.pl/I5iL7 ) i potrzebnych doń załączników ( http://bitly.pl/7U9Sy ; http://bitly.pl/CZdyZ ).
 
Wymagane od uczestników dokumenty należy przesłać lub dostarczyć do naszej szkoły na adres: Publiczna Szkoła Podstawowa w Miodnicy, Miodnica 54, 68-111 Miodnica, lub też na adres e-mail: pspmiodnica@gmail.com. W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy również do kontaktu z nami. Na Państwa zgłoszenia zaś czekamy do dnia 8 marca 2023 r. Ponadto celem zachęty i podniesienia motywacji informujemy, iż w tym roku przewidziane są doprawdy wartościowe nagrody, dlatego serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Gminnym Konkursie Recytatorskim, bo naprawdę warto!

 

KONKURS RECYTATORSKI

Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Miodnicy

68 - 111 Miodnica 54

tel. 68 377 14 29

email: pspmiodnica@gmail.com

administrator: khamrol85@gmail.com

 

Copyright © 2015 - 2024 MIODNICA