09 stycznia 2019

9 stycznia 2019 r. w PSP w Tomaszowie odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu plastycznego, organizowanego przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej pod hasłem „PRZEMOC… słowa i czyny ranią na całe życie, pomyśl, zanim skrzywdzisz”. Naszą szkołę reprezentowali czwartoklasiści: Julia Janicka, Antoni Grabowski, Jakub Ślebioda i Jakub Wardyn. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody z rąk Wójta Gminy Żagań Pana Leszka Ochrymczuka oraz kierownika GOPS Pani Agnieszki Wiśniewskiej. Ponadto obecni na spotkaniu przedstawiciele Policji: dzielnicowy Gminy Żagań Pan Artur Sikora oraz specjalistka do spraw nieletnich Pani Monika Broda przeprowadzili dla uczniów krótką pogadankę na temat skutków stosowania przemocy.

Anna Kuczak

KONKURS PLASTYCZNY - "PRZEMOC... SŁOWA I CZYNY RANIĄ NA CAŁE ŻYCIE, POMYŚL, ZANIM SKRZYWDZISZ"