16 lutego 2023

W dniu dzisiejszym szkołę w Miodnicy ponownie odwiedzili artyści z Lubuskie Biuro Koncertowe, którzy jak zwykle nie tylko dali wspaniały koncert, ale także zaznajomili najmłodszą widownię z krótką historią muzyczną oraz przywiezionymi instrumentami. Usłyszeliśmy m.in. kołysankę Johannesa Brahmsa, marsze: Washington Post i American Patrol, Magic Fly i Fourth Rendez-Vous Jeana-Michela Jarre'a, czy End of the World "The Alchemists"; a nawet znane choćby z serialowego hitu lat dziewięćdziesiątych: Beverly Hills 90210 "Axel f" Harolda Faltermeyera. Dziękujemy prowadzącej koncert Pani Aleksandrze oraz Panom: Krzysztofowi Kale (saksofon) oraz Zbigniewowi Wilkowi (suzafon) za przeniesienie nas w arcyciekawy świat muzyki!

KONCERT