31 maja 2023
Już wkrótce, bo 17 czerwca bieżącego roku odbędzie się istotne, przedwakacyjne wydarzenie, a mianowicie Festyn Rodzinny w Publiczna Szkoła Podstawowa w Miodnicy!

Festyn niejednokrotnie był okazją do wspaniale przeżytego czasu, jak również zdobycia intratnych nagród w kontekście tzw. loterii fantowej. Z tej też przyczyny zwracamy się z prośbą o wsparcie niniejszej inicjatywy przez Rodziców uczniów naszej placówki, jak i wszystkich chętnych wykazujących dobrą wolę w kierunku uświetnienia zbliżającego się wydarzenia. Wesprzyjmy i doceńmy szkolne starania dzieci, bowiem Festyn Rodzinny zwykł wieńczyć właśnie dany etap edukacji będąc zarazem okazją do wspólnej integracji osób zaangażowanych w stworzenie przyjaznego uczniom i ich ogólnemu rozwojowi miejsca.

Wszelkie fanty są przez nas mile widziane i przyjmowane do dnia 13 czerwca tego roku; zaś dochód z loterii zostanie ostatecznie przeznaczony na dobroczynne cele, jak dotąd. Zachęcamy niniejszym i zapraszamy do wsparcia nadciągającego wydarzenia!

FESTYN RODZINNY