09 czerwca 2018

W tym roku Festyn Rodzinny odbył się 9 czerwca przy Świetlicy Wiejskiej w Miodnicy. Nasi uczniowie powitali wszystkich przybyłych gości krótkim programem artystycznym. Zaprezentowali wiersze, piosenki i życzenia dla mamy i taty. Oprócz tego przedszkolaki i klasy młodsze przygotowały pokazy taneczne. Po części oficjalnej czekały na wszystkich liczne atrakcje: grill i mała gastronomia przygotowane przez rodziców i pracowników obsługi, zabawy i konkursy z nagrodami dla dzieci i dorosłych na sportowo i na wesoło (w tym strzelanie z wiatrówki), zabawa fantowa ze wspaniałymi nagrodami głównymi, pokaz trampolinowy, pokaz profesjonalnego sprzętu wojskowego zaprezentowany przez żołnierzy amerykańskich, przejażdżki konne dla dzieci i dorosłych, akrobacje na koniu, czyli woltyżerka, spektakl artystyczny z udziałem konia. Wszyscy świetnie się bawili: dzieci, młodzież i dorośli brali udział w różnych konkursach, w których można było zdobyć atrakcyjne nagrody.

Dziękujemy bardzo serdecznie wszystkim Sponsorom i Ofiarodawcom , dzięki którym możliwe stało się zorganizowanie Festynu, na którym od kilkunastu już lat spotykają się dzieci i dorośli z okolicznych miejscowości: Miodnicy, Gorzupi, Gorzupi Dolnej, Dybowa, Pożarowa, Gryżyc, Starego Żagania i innych. Gminie Żagań dziękujemy za umożliwienie dojazdu na festyn gimbusem.

NASI SPONSORZY I OFIARODAWCY

• „ANTERS” Zakład Piekarsko – Cukierniczy, Arkadiusz Antczak, Jabłonów