14 lutego 2018

W czasie ferii zimowych, w dniach 12 i 14 lutego 2018 r., chętni uczniowie mogli uczestniczyć zajęciach na terenie szkoły. W poniedziałek były to rozgrywki sportowe poprowadzone przez pana M. Łosyka dla uczniów klas IV – VII oraz odbyło się spotkanie Samorządu Uczniowskiego pod opieką pani A. Jeż - Hamrol, na którym została podsumowana akcja „Góra Grosza”. Natomiast w środę, w zajęciach sportowych brały udział dzieci z klas I – III pod okiem pani M. Kalicińskiej. Młodsi uczniowie mogli też wziąć udział w grach i zabawach z programowaniem, które poprowadziła pani I. Michalska. Dla starszych uczniów pani B. Goliczko-Chabiniak przygotowała ciekawe gry i zabawy z językiem angielskim, a pani I. Michalska  zajęcia z programowania połączone z samodzielnym budowaniem robotów przez uczniów. We wtorek, 13 lutego 2018 r., chętni uczniowie całej szkoły wybrali się na wycieczkę do kina w Zielonej Górze.

Iwona Michalska.

FERIE W SZKOLE