11 czerwca 2021

Miło nam poinformować, że nasze różne działania związane z wolontariatem i ekologią zostały zauważone przez Fundację Rozwoju Holistycznego i Fabrykę Aktywności Młodych z Gorzowa Wielkopolskiego i zostaliśmy zaproszeni do zaprezentowania naszych działań z ekowolontariatu na wystawie w kampanii społecznej promującej takie właśnie postawy. Dziś odbyło się krótkie spotkanie z przedstawicielami Fabryki Aktywności Młodych, podczas którego wolontariusze z naszej szkoły podpisywali się na banerze promującym kampanię oraz zapozowali do wspólnego zdjęcia. Otrzymaliśmy także certyfikat szkoły należącej do Lubuskiej Sieci Eko – Aktywnych. Wystawę (ze zdjęciami różnych działań naszej szkoły) będzie można oglądać od września, a w nowym roku szkolnym w naszej szkole będziemy gościć Miasteczko Aktywności EkoWolontariackej – będzie to jednodniowa impreza promująca wystawę oraz postawy wolontariackie i ekologiczne wśród dzieci i młodzieży.

Na stronie facebooka fundacji został zamieszczony post o naszych działaniach, który można przeczytać tutaj.

Anna Kuczak

EKOLOGICZNIE AKTYWNI