03 czerwca 2023
Czy wszystko trzeba kupować? Jak kupować, by ograniczyć ilość śmieci? Jak kupować, aby być eko? Na tego rodzaju pytania poszukiwali odpowiedzi Konkursowicze tworzący prace tematyczne w kontekście: "Ekologiczne zakupy – korzyści dla nas i dla środowiska".
 
Tymczasem w dniu dzisiejszym podczas Dni Otwartych Zakładu Zagospodarowania Odpadów Marszów miał miejsce Festyn Rodzinny organizowany przez Ekoszkoła - ZZO Marszów, na którym uczeń Publiczna Szkoła Podstawowa w Miodnicy zajął I miejsce właśnie we wspomnianym wyżej konkursie plastycznym; w kategorii konkursowej "uczniowie klas I-IV szkół podstawowych".
 
Więcej informacji o samej idei konkursu, jak i pozostałych zwycięzcach oraz wyróżnionych znajduje się na stronie Organizatora ( https://ekoszkola.marszow.pl/.../laureaci-konkursu.../ ).
 
Wszystkim biorącym udział w konkursie dzieciom gratulujemy zaangażowania, dziękujemy uświadamiającemu społecznie i proekologicznie Organizatorowi, rodzicom małych konkursowiczów, w tym rodzicom Wiktora Markowicza, naszego ekologicznego zwycięzcy, a także Pani wychowawczyni Joannie Pławskiej za całokształt wspólnych działań zmierzających do dzisiejszego zwycięstwa!
EKO KONKURS

Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Miodnicy

68 - 111 Miodnica 54

tel. 68 377 14 29

email: pspmiodnica@gmail.com

administrator: khamrol85@gmail.com

 

Copyright © 2015 - 2024 MIODNICA