26 listopada 2023
25 listopada Światowym Dniem Pluszowego Misia - symbolu dzieciństwa, ciepła, marzeń, bezpieczeństwa i... Miłości.

Dziecięca przytulanka będąca powiernikiem sekretów i nocnych snów, jak też wielu codziennych zabaw mogła towarzyszyć każdemu z nas pocieszając, a może pozwalając osuszyć łzę.

Panie wychowawczynie Oddziału Przedszkolnego: Justyna Zawada i Ewa Furtak zadbały w tym dniu o gry, zabawy, różnorodne zagadki o misiach. Ponadto dzieci poznały opowiadanie: "Mały miś i jego wielka opowieść", jak też wyróżniały misie z bajek czy gatunki samych niedźwiedzi żyjących. Co więcej, dzieci wykonały nawet misia z rolek. Wiele z tych wydarzeń odzwierciedla załączona, obszerna relacja zdjęciowa. Nie mogło zabraknąć również poczęstunku składającego się ze słodkich misiów!