11 października 2023
W najbliższą sobotę będzie miało miejsce polskie święto oświaty i szkolnictwa tzw. #DzieńNauczyciela ( #DzieńEdukacjiNarodowej).

14 października każdego roku upamiętnia rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej utworzonej 250 lat temu przez króla Stanisława II Augusta Poniatowskiego. Z tej okazji uczniowie i nauczyciele przygotowali apel podczas którego mieliśmy okazję prezentować nasz nowy Sztandar, a gronu pedagogicznemu za całokształt pracy dziękował w trakcie przemówienia Pan Dyrektor Krzysztof Bugajny. Nie zabrakło także tematycznych wierszy, piosenek, a nawet zabawnej scenki, które to elementy realizacji scenariusza oddają załączone zdjęcia.

Odpowiedzialnymi za przygotowanie uczniów i przeprowadzenie dzisiejszego apelu #DEN byli nauczyciele: Joanna Makać, Julian Tatarynowisz i Dorota Dobias. Serdecznie dziękujemy wszystkim nauczycielom, którzy przyczynili się do uświetnienia dzisiejszej uroczystości, a nade wszystko uczniom Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Miodnicy za zaangażowanie w realizacji wystąpień. Dziękujemy także Paniom z obsługi placówki oraz Radzie Rodziców za wspaniały poczęstunek dla nauczycieli!