12 października 2022
W Publicznej Szkole Podstawowej w Miodnicy obchodziliśmy dziś Dzień Edukacji Narodowej. Jest to już od blisko pół wieku polskie święto oświaty i szkolnictwa wyższego znane dotąd powszechniej, jako "Dzień Nauczyciela".

Z tej też okazji klasa VI, której wychowawcą jest Pan Mariusz Łosyk wykonała wspaniały spektakl, podczas którego młodzież żartobliwie, aczkolwiek doprawdy interesująco zaprezentowała "typowy dzień w szkole". Ponadto szkolni członkowie koła tanecznego prowadzonego przez Panią Joannę Pławską rozruszali publiczność m.in. za sprawą swego nowego układu tanecznego "Toca, toca". Nie zabrakło również przemówienia przedstawicieli świeżo wybranego Samorządu Uczniowskiego, a później także miłego podarunku .

Całości wydarzenia dopełniły słowa Pana dyrektora Krzysztofa Bugajnego, w których znalazły się serdeczne

gratulacje i podziękowania złożone głównie młodym artystom oraz ich wychowawcom (przede wszystkim Panu M. Łosykowi i Paniom J. Pławskiej oraz D. Dobias), jak też podsumowujące życzenia skierowane do kadry pedagogicznej, i pracowników szkoły.

Dziękujemy!