01 czerwca 2023
Z inicjatywy Rodziców i w kontekście dzisiejszego Dnia Dziecka klasy II i III wraz z Panią wychowawczynią oraz Panią Joanną Makać uczestniczyły w niespodziewanym słodkim poczęstunku, który miał miejsce na szkolnej stołówce Publiczna Szkoła Podstawowa w Miodnicy. Słodkości było dość i nie zabrakło ich również dla innych, którzy mieli okazję znaleźć się w pobliżu stolików...

Z okazji dziecięcego 1 czerwca Pan dyrektor Krzysztof Bugajny złożył wszystkim Dzieciom życzenia tak tym, które pozostały na swych zajęciach sportowych w szkole, jak i starszym uczniom, którzy równolegle przebywali na boisku uczestnicząc w szkolnych zawodach. Pan dyrektor dołączył również do przygotowanego przez Rodziców poczęstunku - za który serdecznie dziękujemy - bowiem czyż nie słodkim jest móc choć na chwilę zapomnieć się, by beztrosko poczuć się dzieckiem? Dzieci zaprosiły tymczasem swego dyrektora na mecz odbywający się na sali gimnastycznej, którego to zaproszenia rzecz jasna nie sposób było odmówić.

Obszerniejsza relacja zdjęciowa oraz szczegóły niniejszych wydarzeń sportowych, które miały dziś miejsce zostaną zamieszczone w późniejszym czasie, z uwagi na powiązane z nimi rozdanie dyplomów, które odbędzie się już w najbliższy poniedziałek; oczywiście w naszej szkole!