22 grudnia 2021

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia uczniowie koła teatralnego zaprezentowali przedstawienie pt. "Dlaczego  przy żłóbku stoją osioł i wół?" Postacie do przedstawienia wykonywali uczniowie podczas zajęć koła teatralnego i podczas świetlicy.  Zdalne nauczanie zaskoczyło nas trochę wcześniej niż przed 20 grudnia, więc aktorzy nie do końca byli przygotowani na premierę. A w przedstawieniu wzięli udział i śpiewali uczniowie klasy 4, 5 i 7. Obsada: Narratorzy: Wojtek Buganik i Jakub Furtak, Osiołek: Maciej Ochrymczuk, Wół: Dominik NowakGołąb: Martyna Garnek, Kaczka i Gwiazdka: Mia Kozak, Kogut: Olivier Pławski, Prosiaczek: Lena Sowińska, Owieczka: Nina Erdman, Aniołek: Aleksandra Ochrymczuk, Gwiazdka: Julia Rośleń, Pasterze: Damian Dopierała i Filip Janicki. Operator kamery (nagranie): Michał Błoniarz kl.8.

Natomiast koło taneczne wystąpiło z przepięknym, efektownym tańcem świątecznym.

Opiekunem koła teatralnego i koła tanecznego jest Pani Anna Kuczak.

"DLACZEGO PRZY ŻŁÓBKU STOJĄ OSIOŁ I WÓŁ?"