30 stycznia 2018

30 stycznia 2018 r. świętowaliśmy Dzień Babci i Dzień Dziadka. Wnuki zaprosiły swoje babcie i dziadków do Świetlicy Wiejskiej w Miodnicy na przygotowaną uroczystość. Na scenie występowały wszystkie dzieci – od najmłodszych przedszkolaków do najstarszych siódmoklasistów.  Składali życzenia wierszem i piosenką, grali na fletach i dzwonkach. A na koniec zabrzmiało gromkie „Sto lat!” przy akompaniamencie skrzypiec. Każdy swojej babci i dziadkowi wręczył własnoręcznie wykonany prezent. Nad przygotowaniem dekoracji, inscenizacji i upominków czuwali wychowawcy: pani A.Frankiewicz, pani M.Kalicińska, pani J.Jaworska oraz nauczyciele pani B.Mielnik i pani J.Siemiatowska. Po występie wnuki zaprosiły wszystkich na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców oraz do wspólnej zabawy przy muzyce. Nie zabrakło konkursów zorganizowanych przez Samorząd Uczniowski pod okiem opiekuna pani A. Jeż – Hamrol i nagród ufundowanych przez Radę Rodziców.

DLA BABCI. DLA DZIADKA.