Copyright © 2015 - 2021 PSP MIODNICA

BALE, BALE W KARNAWALE!

Piątego lutego w klasie III odbyła się zabawa karnawałowa. Do tego balu uczniowie wraz wychowawczynią przygotowywali się cały tydzień. Najpierw zaproponowali kilka zabaw, w których chcieliby wziąć udział. Następnie  na zajęciach przygotowali maski karnawałowe, które posłużyły do dekoracji klasy. Wychowawczyni wycięła kolorowe balony ze wstążkami i nimi ozdobiła klasę. Nadmuchane balony zostały wykorzystane do niektórych zabaw przygotowanych przez wychowawczynię, dekoracji klasy i wykonania masek. Podczas zabawy każdy uczeń mógł zasłonić twarz wykonaną przez siebie maską, tak jak się to robiło dawniej , ale i obecnie, o czym przeczytała nam jedna z uczennic. Przy dźwiękach muzyki uczniowie prezentowali swoje stroje karnawałowe, brawami nagradzali wszystkie konkursy, tańczyli i świetnie się bawili. Jakie było zdziwienie gdy zadzwonił dzwonek  w komórce, który przypomniał, że czas wracać do domu. Ta zabawa karnawałowa długo pozostanie w naszej pamięci.

Jolanta Jaworska

05 lutego 2021