BAL KARNAWAŁOWY

W pierwszym dniu ferii zimowych, dla wszystkich chętnych dzieci z oddziału przedszkolnego i  uczniów klas I - VIII Samorząd Uczniowski zorganizował bal karnawałowy. W tym dniu szkoła zamieniła się w cudowne miejsce pełne wróżek, czarodziejów, kowbojów, duchów, motylków i innych barwnych postaci ze świata fantazji. Do pomocy w organizacji włączyli się wychowawcy oraz Rada Rodziców, która zafundowała nagrody w konkursach. Przy dźwiękach ulubionej muzyki i utworach znanych wykonawców dzieci mogły pobawić się ze swoimi kolegami i koleżankami, a także rodzicami i nauczycielami w korowodach, kółeczkach, pociągach, wężach i tańcach w parach oraz wziąć udział  w konkursach przygotowanych przez Samorząd Uczniowski.

14 stycznia 2019