PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W MIODNICY

APEL PODSUMOWUJĄCY PRACĘ W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

Na apelu 17.06.2019 uczniowie naszej szkoły zostali nagrodzeni za osiągnięcie najlepszych wyników w szkolnych konkursach oraz za pracę na rzecz wolontariatu i dbania o środowisko naturalne. Pani Dyrektor Anna Kuczak wraz z organizatorami konkursów wręczyła dyplomy, nagrody rzeczowe i medale. W poszczególnych konkursach najlepsze wyniki osiągnęli:

Mistrz Ortografii kl. I – organizator Jolanta Jaworska:

I miejsce: Filip Janicki, Aleksandra Ochrymczuk

Organizatorem konkursów w klasie II jest wychowawczyni Marianna Kalicińska.

Mistrz Ortografii kl. II: I m. Maciej Ochrymczuk , II m. Jakub Furtak , III m. Wojciech Buganik

Mistrz Tabliczki Mnożenia kl. II: I m. Jakub Furtak , II m. Olivier Pławski , III m. Szymon Chabiniak, Szymon Suszycki

Konkurs grzeczności kl. II - Jakub Furtak

Klasowy Turniej Szachowy kl. II – organizatorzy –Joanna Pławska, Marianna Kalicińska: Mistrz: Olivier Pławski, Wicemistrz: Szymon Suszycki

„Liga ortograficzna” – organizator Dorota Dobis:

Klasa IV: I m. – Lena Sowińska, II m. – Antoni Grabowski, III m. – Martyna Jeżak

Klasa V: I m. – Konrad Tomaszewski, II m. – Dominik Czuchnowski, III m. – Natalia Noga

Klasa VI: I m. – Agata Bartosińska, II m. – Maria Erdman, III m. – Zuzanna Kasprzyk

Klasa VII: I m. – Julia Gołąb, II m. – Michał Furtak, III m. – Julia Chabiniak

Klasa VIII: I m. – Nikola Płachcińska, II m. – Marta Bojakowska, III m. – Patryk Grześkowiak

Konkurs Matematyczny „MATMAN” – organizator Iwona Michalska:

Antoni Grabowski – kl. IV, Lena Sowińska – kl. IV, Dominik Czuchnowski – kl. V, Natalia Noga – kl. V, Michał Furtak – kl. VII, Patryk Grześkowiak – kl. VIII.

Liderzy języka anielskiego – organizator Barbara Goliczko - Chabiniak:

kl. IV: Lena Sowińska, kl. V: Konrad Tomaszewski, kl. VI: Agata Bartosińska , kl. VII: Julia Gołąb, kl. VIII: Patryk Grześkowiak

Rekordy sportowe szkoły - koordynator Stanisław Kwiatkowski:

Mateusz Kucharski, kl VIII: skok w dal z rozbiegu - 4,60 m, test zwinnościowy  - 1,39 min

Michał Strugaru, kl. VIII: skok w dal z miejsca - 2,29 m, rzut piłka lekarską 3kg w przód - 7 m, rzut piłka lekarską 3kg w tył – 10,60 m

Konkurs „Przyjaciel biblioteki” – organizator Grażyna Kwiro: Barbara Drozdek, Wiktoria Białek, Amelia Lipińska, Zuzanna Zielińska, Adrian Perczyński, Hubert Ślebioda, Paulina Grześkowiak, Allan Myszka, Kacper Psonak, Zuzanna Racka.

Akcja zbierania nakrętek – koordynator Jolanta Jaworska: Aleksandra Ochrymczuk, Allan Myszka, Zuzanna Racka, Adrian Perczyński, Jakub Furtak, Zuzanna Kasprzyk, Oliwier Pławski, Barbara Drozdek, Oliwia Świątkowska, Maciej Ochrymczuk.

Akcja zbierania zużytych baterii – koordynator Jolanta Jaworska: Konrad Węglewski, Aleksandra Ochrymczuk, Adrian Perczyński, Oliwier Pławski, Dominik Nowak, Jakub Wardyn, Allan Myszka, Oliwia Świątkowska, Szymon Suszycki, Jakub Furtak.

 

Gratulujemy!

 

opracowała:

Iwona Michalska

 

17 czerwca 2019

 


 

Copyright © 2015 - 2020 PSP MIODNICA