PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W MIODNICY

APEL PODSUMOWUJĄCY PRACĘ W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

Na apelu podsumowaliśmy pracę w drugim półroczu roku szkolnego 2016/2017. Najlepsi uczniowie otrzymali dyplomy, nagrody książkowe, medale, puchary lub drobne upominki.  Wyniki konkursów przedstawiają się następująco:

„Mistrz Ortografii” w klasie II - opiekun Jolanta Jaworska

I miejsce - Lena Sowińska  
II miejsce - Martyna Jeżak
III miejsce - Julia Janicka
„Mistrz Liczenia” w klasie II - opiekun Jolanta Jaworska
I miejsce - Lena Sowińska
II miejsce - Martyna Jeżak
III miejsce - Antoni Grabowski

„Mistrz Ortografii” w klasie III - opiekun Marianna Kalicińska
I miejsce - Konrad Tomaszewski
II miejsce – Dominik Czuchnowski
III miejsce – Michał Błoniarz
„Mistrz Liczenia” w klasie III - opiekun Marianna Kalicińska
I miejsce – Dominik Czuchnowski
II miejsce – Michał Błoniarz
III miejsce – Adam Sygutowski

Mały Mistrz - Test Piłkarski - opiekun Mariusz Łosyk

w kategorii dziewcząt klasa II: I miejsce - Julia Janicka, II miejsce - Martyna Jeżak, III miejsce - Lena Sowińska

w kategorii chłopców klasa II: I miejsce - Igor Michalski, II miejsce - Jakub Wardyn, III miejsce - Antoni Grabowski

w kategorii dziewcząt klasa III: I miejsce - Zofia Jaworska

w kategorii chłopców kl. III: I miejsce - Karol Kucharski, II miejsce - Adam Sygutowski, III miejsce - Dominik Czuchnowski

„Liga Ortograficzna” w klasie IV - opiekun Dorota Dobias
I miejsce – Agata Bartosińska
II miejsce – Maria Erdman
III miejsce – Krystian Tomaszewski
„Liga Ortograficzna” w klasie V - opiekun Dorota Dobias
I miejsce – Julia Gołąb
II miejsce – Julia Chabiniak
III miejsce – Michał Furtak

„Liga Ortograficzna” w klasie VI - opiekun Dorota Dobias
I miejsce – Nikola Płachcińska
II miejsce – Tomasz Kasprzyk
III miejsce – Marta Bojakowska

Tytuł Matmana Konkursie Matematycznym „MATMAN” (opiekun Iwona Michalska) uzyskali:
Julia Chabiniak kl. V, Michał Futrak kl. V, Julia Gołąb kl. V, Tomasz Kasprzyk kl. VI

Test Sprawnościowy - opiekun Mariusz Łosyk:

w kategorii dziewcząt: I miejsce - Nikola Płachcińska kl. VI, II miejsce - Julia Chabiniak kl. V, III miejsce - Maria Erdman kl. IV

w kategorii chłopców: I miejsce - Tomasz Kasprzyk kl. VI, II miejsce - Mateusz Kucharski kl. VI, III miejsce - Patryk Grześkowiak kl. VI
Konkurs Czytelniczy - opiekun Grażyna Kwiro:
Lena Sowińska kl. II, Zofia Jaworska kl. III, Konrad Tomaszewski kl. III, Krystian Tomaszewski kl. IV, Julia Chabiniak kl. V, Michał Furtak kl. V, Tomasz Kasprzyk kl. VI
Zbiórka nakrętek na rehabilitację Bartka - opiekun Jolanta Jaworska:
Agata Bartosińska kl. IV, Igor Michalski kl. II, Julia Gołąb kl. V, Lena Sowińska kl. II, Oliwia Chudoń kl. IV, Olivier Pławski - oddział przedszkolny.
Zbiórka baterii - opiekun Grażyna Kwiro:
Michał Furtak kl. V, Agata Bartosińska kl. IV.
    


Gratulujemy!

 

opracowała:

 

Iwona Michalska

 

21 czerwca 2017

 

 

 


 

Copyright © 2015 - 2020 PSP MIODNICA