03 maja 2024
Uroczysty apel w Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Miodnicy z okazji zbliżających się majowych świąt państwowych .

Podopieczni klas I-III oraz Oddziału Przedszkolnego uraczyli wszystkich wyjątkowym przedstawieniem, pieśniami patriotycznymi, tańcami, wykonami artystycznymi; a wszystkie one z szacunku do narodowych tradycji i historii naszego kraju - "Matki Polski", jak mawiał o naszym państwie Patron naszej szkoły św. Jan Paweł II, a o czym w trakcie swego przemówienia przypomniał nam Pan Dyrektor Krzysztof Bugajny .
Wszystkim zaangażowanym w przygotowanie wydarzenia serdecznie dziękujemy, a zwłaszcza Paniom wychowawczyniom: Beacie Konarskiej, Joannie Pławskiej, Mariannie Kalicińskiej, Justynie Zawadzie, Ewie Furtak . Niech żyje niepodległa Polska !

APEL NA UROCZYSTOŚĆ 3 MAJA