30 czerwca 2023
Publiczna Szkoła Podstawowa w Miodnicy otrzymała dofinansowanie z rządowego programu MEiN #AktywnaTablica!
 
Niniejszym chcielibyśmy podzielić się z Państwem wspaniałą wiadomością, która przysporzyła nam w ostatnim czasie wiele radości. Otóż 29 czerwca 2023r. poznaliśmy wyniki naboru wniosków na realizację rządowego programu Ministerstwo Edukacji i Nauki #AktywnaTablica ( https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/aktywna-tablica ; https://www.gov.pl/.../eduka.../aktywna-tablica--edycja-2023 ).
 
Tak oto właśnie nasza placówka - z obszaru Gmina Wiejska Żagań - otrzyma dodatkowe wsparcie finansowe w wysokości 35.000zł! Informacje o wynikach zawarte są na stronach Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim ( https://ko-gorzow.edu.pl/.../wyniki-naboru-wnioskow... ). Program "Aktywna tablica" oferuje szkołom zakup różnorodnych pomocy dydaktycznych, takich jak tablice i monitory interaktywne, komputery, narzędzia do terapii, projektory UST, głośniki, roboty programowalne oraz kamery konferencyjne. Wyposażenie placówek edukacyjnych w takie pomoce
dydaktyczne umożliwia wsparcie rozwoju pasji młodych ludzi poprzez ułatwienie przekazu wiedzy oraz pomoc w zdobywaniu nowych kompetencji.
 
Za realizację niniejszego projektu z ramienia szkoły chcielibyśmy podziękować Panu dyrektorowi Krzysztof Bugajny oraz Pani Joannie Makać czynnie uczestniczącej w przygotowaniach i pisaniu stosownego wniosku. Dla nas wszystkich zaś jest to wspaniała wiadomość, dzięki której Publiczna Szkoła Podstawowa w Miodnicy stanie się już wkrótce jeszcze lepiej doposażonym pod kątem edukacji miejscem. Reasumując dziękujemy zarazem za przyznane naszej szkole wsparcie finansowe na zakup różnorodnych pomocy dydaktycznych!
AKTYWNA TABLICA 2023

Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Miodnicy

68 - 111 Miodnica 54

tel. 68 377 14 29

email: pspmiodnica@gmail.com

administrator: khamrol85@gmail.com

 

Copyright © 2015 - 2024 MIODNICA