18 maja 2016

Hurrrrrra! W Babimoście w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży odbyły się finałowe rozgrywki woj. lubuskiego dziewcząt w unihokeja. Uczennice na finał pojechały z opiekunem, Panem Stanisławem Kwiatkowskim. Do rywalizacji stanęło 6 najlepszych drużyn naszego województwa. Po zaciętych pojedynkach dziewczyny stanęły do walki o I miejsce z reprezentacją Babimostu remisując 1:1 i dopiero w dogrywce przeciwniczki jako pierwsze strzeliły nam gola wygrywając  turniej. Nasza drużyna zajęła II miejsce. Na zakończenie turnieju dziewczyny zostały udekorowane srebrnymi medalami, dyplomem i pucharem dla szkoły. Wielkie brawa dla dziewczyn za postawę, dały z siebie wszystko. Skład drużyny to: H. Błoniarz, M. Bojakowska, M. Buganik, K. Dudar, M. Osadczuk, N. Płachcińska, Z. Pulikowska.

opracował: Stanisław Kwiatkowski

WICEMISTRZYNIE WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO W UNIHOKEJU