WESOŁA SZKOŁA - BEZPIECZNE WAKACJE

Dzieci z oddziału przedszkolnego w składzie: Jakub Bukna, Oliwier Pławski, Jakub Furtak i Szymon Chabiniak uczestniczyły w 13 Gminnych Spotkaniach Grup Przedszkolnych w Bożnowie pod hasłem " Wesoła Szkoła - Bezpiecznie Wakacje". Po zaprezentowaniu wierszy i piosenek o tematyce wakacyjnej dzieci przystąpiły do turnieju wiedzy o bezpieczeństwie w domu, w lesie, na ulicy, nad wodą, w górach. Po podsumowaniu okazało się, że wszystkie dzieci zdobyły maksymalną liczbę punktów - wykazały się bardzo dobrą znajomością zasad bezpieczeństwa. Z przedszkolakami spotkała się też pani policjantka, która przypomniała znaczenie najważniejszych znaków drogowych. Na koniec spotkania dzieci otrzymały drobne upominki, dyplom dla drużyny i słodki poczęstunek.

Alina Frankiewicz

17 czerwca 2016