08 kwietnia 2016

W Babimoście odbyły się rozgrywki rejonowe w unihokeja dziewcząt, a następnie półfinały naszego województwa. Reprezentacja naszej szkoły w pięknym stylu wygrała mecz z reprezentacja pow. żarskiego z SP z Tuplic  5:0 wchodząc tym samym do rozgrywek półfinałowych, gdzie nie było lekko. Dziewczyny musiały rozegrać 4 mecze: z SP Złotnik wygrywając 2:1, następnie z SP Wiechlice remisując 0;0, kolejny mecz z SP Babimost przegrywając 1:2 i ostatni  z reprezentacją SP z Nowego Kramska również przegrany 0:1.

Jak widać po wynikach poziomem nasze dziewczyny niewiele odbiegały od zaprawionych w bojach finałowych w minionych latach Babimostu, Nowego Kramska czy Wiechlic. Po podsumowaniu rozgrywek zajęliśmy trzecie miejsce za Nowym Kramskiem ( Im.), i Babimostem (II m.) co dało nam awans do finałowych rozgrywek,  gdzie zagra 6 najlepszych drużyn  z naszego województwa. Nasza drużyna to: Z. Pulikowska, K. Dudar, H. Błoniarz, M. Buganik, M. Bojakowska, N. Kmieć, M. Osadczuk (bramka), W. Chabiniak (rezerwa).

opracował:

Stanisław Kwiatkowski