22 czerwca 2016

Na uroczystym spotkaniu pożegnaliśmy uczniów klasy VI. Zebrali się wszyscy: nauczyciele, pracownicy szkoły, rodzice i oczywiście uczniowie klasy VI. Uroczystość rozpoczęła się tradycyjnie polonezem. Następnie Pani Dyrektor Anna Kuczak podziękowała uczniom za ich siedmioletnią pracę i nagrodziła osiągnięcia uczniów dyplomami, nagrodami książkowymi, a za osiągnięcia sportowe pucharami.  W klasie VI mamy dwóch Liderów Nauki: Kingę Dudar - śr. 5,27 i bardzo dobre zachowanie oraz Martynę Buganik - śr. 4,91 i wzorowe zachowanie. Uczennice otrzymały listy pochwalne, a ich rodzice gratulacyjne. Pani Dyrektor podziękowała także wszystkim rodzicom za ich wieloletnią współpracę z naszą szkołą. Po podziękowaniach uczniowie przystąpili do ślubowania i otrzymali Dyplom Absolwenta Szkoły Podstawowej. Po ślubowaniu wychowawczyni klasy Iwona Michalska podziękowała wszystkim zebranym za współpracę i wręczyła uczniom na pamiątkę wspólnie spędzonych lat upominek - grę "szachy". Po części oficjalnej uczniowie klasy VI przedstawili żartobliwą inscenizację na temat szkoły. Na zakończenie podziękowali Pani Dyrektor, nauczycielom, wszystkim pracownikom szkoły oraz rodzicom za pomoc i wsparcie. Wychowawczyni klasy otrzymała od dzieci bardzo miłą pamiątkę samodzielnie przez nich wykonany kolaż ze zdjęć. Na koniec rodzice i uczniowie zaprosili wszystkich na słodki poczęstunek.

Wszystkim uczniom kasy VI na kolejnych etapach kształcenia życzymy wielu sukcesów!

POŻEGNANIE KLASY VI